Співпраця між оборонними відомствами України та Великої Британії

13.08.2020

Сержанти 58 окремої мотопіхотної бригади ім. гетьмана Івана Виговського проходять навчання за системою «Orbital». У військово-тренувальній місії в рамках співпраці між оборонними відомствами України та Об’єднаного Королівства Великої Британії взяли участь майже півсотні військовослужбовців бригади, з яких 25 — з окремих мотопіхотних батальйонів. Інструктори з британської армії, більшість з яких має значний досвід участі в бойових операціях в Іраку і Афганістані, навчають військовослужбовців ЗС України відповідно до вимог стандартів НАТО.

Підготовка майбутніх інструкторів проводиться за модулями, а кожна тема викладається двома мовами: українською та англійською. Навчальні модулі містять в собі теми для вдосконалення знань та навичок: вогнева підготовка, військова топографія, підготовка зі зв’язку, тактична медицина, інженерна та тактична підготовка.

Спільно з британськими колегами армійці 58-ї бригади навчатимуться майже до кінця серпня. Після закінчення такого вишколу сержанти отримають відповідні сертифікати та в подальшому зможуть проводити заняття з особовим складом уже в ролі інструкторів.

До слова, перед початком занять відповідно до карантинних заходів усі учасники пройшли тести на відсутність в організмі вірусу інфекції COVID-19.