Інформаційний день Україна-НАТО, Миколаїв

16.12.2016

6 грудня 2016 року Громадська Ліга Україна-НАТО провела симпозіум «Роль Північноатлантичного Альянсу у створенні колективної системи безпеки та оборони в умовах глобалізму» під час Інформаційного Дня НАТО у Миколаєві.

У заході взяли участь заступник міського голови Юрій Степанець, ректор Чорноморського національного університету імені Петра Могили професор Леонід Клименко; начальник управління у справах сім’ї та молоді Миколаївської міської ради Соколик; директор Інституту державного управління, народний депутат ІІ скликання Володимир Ємельянов; заступник керівника Миколаївського гарнізону капітан 2-го рангу Олексій Коваленко; студентський декан факультету політичних наук ЧНУ ім. Петра Могили В.Шпаков; директор Інформаційного центру ЄС при ЧНУ ім. Петра Могили професор Михайло Багмет; заступник керівника Навчально-наукового центру з європейської та євроатлантичної інтеграції України Володимир Шатун; співзасновник Миколаївської обласної організації інвалідів і учасників АТО Олег Кравець; голова Громадської Ліги Україна-НАТО Сергій Джердж.

Учасники заходу студенти і військовослужбовці активно долучилися до дискусії та обговорення виступів: Роль США у НАТО у контексті вибору нового президент?; Превентивна дипломатія – чи використовує НАТО даний механізм?; Сумісництво української зброї із країнами-членами НАТО?; Відносини Україна-НАТО: проблеми інформаційно – роз’яснювальної роботи серед військових; Участь у спільних навчаннях як дієвих і практичний механізм популяризації дієвості НАТО як організації.

З нагоди 25-ї річниці Дня Збройних Сил України в Чорноморському національному університеті ім. Петра Могили відбулось урочисте відкриття виставки «Крим – це Україна», яке провели після проведення симпозіуму.

Голова Громадської Ліги Україна-НАТО, кандидат політичних наук Сергій Джердж надав інтерв’ю миколаївському телеканалу ТАК-ТВ. В розмові зокрема йшлося про співпрацю ЗСУ із арміями країн-членів НАТО та досягнення українськими військовими відповідних критеріїв та стандартів.

 

 

 

Інформаційний День НАТО відбувся за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні.