Інформаційний день Україна-НАТО, Кропивницький

16.12.2016

8 грудня 2016 року Громадська Ліга Україна-НАТО провела Інформаційний День НАТО у місті Кропивницькому.

У Кіровоградському обласному центрі дитячої і юнацької творчості відбулась публічна дискусія з молоддю та студентами. Обговорено тему: Інформаційні аспекти партнерства між Україною та НАТО. Відбулась палка дискусія. Лунали запитання та відповіді. У дискусії взяв участь голова Громадської Ліги Україна-НАТО Сергій Джердж. Також в рамках даного заходу відбувся тренінг: Медіаграмотність. Соціальні медіа. Тема НАТО в соціальних мережах. Гібридні виклики.

Після дискусії відбулось підведення підсумків обласного конкурсу фото – та відео-робіт

«Безпечна Україна. Безпечна Європа. Безпечний світ». Дані роботи здійснювались старшокласниками шкіл міста Кропивницького та області, члени Євроклубів районних та міських шкіл області. Відбулось нагородження переможців. Від Громадської Ліги Україна-НАТО грамоти та цінні подарунки вручив Сергій Джердж, який запросив всіх переможців к Київ, взяти участь у Асамблеї Громадської Ліги Україна-НАТО.

Ще одним заходом в рамках Інформаційного дня був прямий ефір у програмі КІТ на Кропивницькій ДТРК. Ведуча програми спілкувалась з Оленою Арутюнян – голова Ради Євроклубів Кіровоградщини КОЦДЮТ та Сергієм Джерджем – головою Громадської Ліги Україна-НАТО. Розмова йшла про обласний конкурс фото – та відео-робіт «Безпечна Україна. Безпечна Європа. Безпечний світ» та залучення молоді до активної громадської позиції в питаннях безпеки.

Підсумком проведення Інформаційного дня НАТО у Кропивницькому стала прес-конференція для представників ЗМІ та журналістів міста, яка відбулась у Прес-клубі реформ по вул. Соборній, 1-а міста Кропивницький. Були обговорені підсумки саміту НАТО у Варшаві: Євроатлантичні прагнення України: проблеми, можливості, інструменти, регіональна специфіка. Олена Арутюнян – голова Ради Євроклубів Кіровоградщини КОЦДЮТ та Сергій Джердж – голова Громадської Ліги Україна-НАТО дали відповіді на численні запитання журналістів.

Інформаційний День НАТО відбувся за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні.