JXTC Ethos - шаблон joomla Видео
Помилка
  • XML Parsing Error at 1:85. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:128. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:128. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:137. Error 9: Invalid character

Голова Громадської Ліги Україна-НАТО Сергій Джердж про заяви Путіна щодо створення нових ядерних ракет: «Росіяни живуть бідно, проте можуть знищити увесь світ і від цього відчувають себе щасливими».

Президент Росії Володимир Путін так люто висловлювався з приводу випробувань стратегічної ядерної зброї через величезне бажання консолідувати електорат напередодні виборів і підвищити міжнародний авторитет Кремля. Таку думку висловив Сергій Джердж, голова Громадської Ліги Україна-НАТО в ефірі Oboz.tv.
«Сумно, що таке послання прозвучало від президента РФ. З одного боку, воно розраховане на внутрішнього споживача, що росіяни живуть бідно, але зате можуть знищити весь світ і від цього відчувати себе щасливими. Там щось таке є в ментальності і, очевидно, це працює», - сказав він.
Політолог упевнений в тому, що в цивілізованих країнах такі пріоритети є неприйнятними.
«Я, наприклад, не можу уявити громадян Данії або Голландії, які жили в злиднях, але були б щасливі від того, що можуть знищити весь світ. Напевно, вони намагалися б щось змінити у своєму житті», - зазначає Джердж.
До того ж, експерт припустив, що бажання Кремля таким чином вплинути на Захід може погано для нього закінчитися.
«З іншого боку, це також сигнал зовнішнього світу. Росія хоче будь-якою ціною поставити себе на один рівень переговорів з сильними світу цього, але цього немає. Думаю, що всі маски зірвані і для європейських країн, і США зрозуміло, що таке Росія сьогодні. І ці країни можуть піти шляхом такої ж гібридної асиметричної відповіді», - додав Джердж.

ОСТАННІ СТАТТІ

ЗВІТИ