JXTC Ethos - шаблон joomla Видео

Молодіжний євроатлантичний безпековий форум, який відбудеться 12-14 листопада 2017 року у Луцьку

Шановний пан / пані,

Посольство Литви в Україні, яке наразі виконує функції контактного Посольства НАТО в Україні, та Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки запрошують студентів з Волинського, Львівського і Рівненського регіонів взяти участь у Молодіжному євроатлантичному безпековому форумі, який відбудеться 12-14 листопада 2017 року у Луцьку.

Ми будемо вдячні, якщо Ви розповсюдите цю інформацію серед студентів Вашого навчального закладу (розмістите її на Вашій інтернет-сторінці, на дошці об’яв закладу або розповісте під час лекцій).  У додатку для Вашої зручності надсилаємо  підготовлену нами інформацію для web-сторінки, программу і плакат. Всю інформацію щодо заходу Ви також можете знайти на інтернет-сторінці Посольства: http://ua.mfa.lt (http://ua.mfa.lt/ua/ua/news/zaproschumo-studentb-z-volins-jko-l-jbbs-jkorbnens-jko-ovlastej-do-uchast-b-molodzhnomu-broatlantichnomu-vezpekobomu-forum-).  Зауважте, будь ласка, що pеєстрація можлива до 20 жовтня 2017 року включно.
Партнери заходу: Представництво НАТО в Україні, Міністерство освіти і науки України, Міністерство молоді і спорту України.

Зазначаємо, що Посольство Литви сплачує витрати за харчування для всіх студентів, а також проїзд та проживання для студентів, які не проживають у Луцьку.

Якщо будуть питання, люб'язно прошу звертатись до координатора Форуму Третього секретаря Посольства Рути Рудінскайтє, тел.+38 044 281 6034, +38 067 516 2663, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .


1. Web-info.pdf
2. EYSF_Agenda_Short.pdf
3. Poster_UA.pdf


Чекаємо Ваших студентів на Форумі!

ОСТАННІ СТАТТІ