JXTC Ethos - шаблон joomla Видео

ФОРУМ УКРАЇНА – НАТО, Харків

Форум Україна-НАТО 11 грудня 2015 року у м. Харкові розпочався із запису телепередачі щодо перспектив співробітництва України з НАТО на філії Національної телекомпанії України «Харківська регіональна дирекція» з метою залучення до проблематики широку аудиторію Харківщини.

У Конференційному залі Центральної наукової бібліотеки Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна відбулася зустріч-дискусія зі студентами факультетів цього навчального закладу «Цікаве НАТО: євроатлантична інтеграція без стереотипів». Аналітики і політологи Сергій Джердж, к.п.н., голова Громадської Ліги Україна-НАТО; Павло Лакійчук, експерт Центру глобалістики «Стратегія ХХІ»; Ігор Козій, військовий експерт Інституту Євроатлантичного співробітництва відповідали на актуальні запитання молоді.

У прес-центрі «Харківський кризовий інфоцентр» зібралися громадські активісти та представники харківських ЗМІ для участі в дискусії «Розвиток партнерства між Україною та НАТО: роль громадянського суспільства». У дискусії взяли участь Марюс Януконіс, посол Литовської Республіки в Україні; Алла Євдокимова, голова ради Центру прав людини «Древо життя»; Сергій Джердж, к.п.н., голова Громадської Ліги Україна-НАТО; Павло Лакійчук, експерт Центру глобалістики «Стратегія ХХІ»; Ігор Козій, військовий експерт Інституту Євроатлантичного співробітництва; Тетяна Ісаєва, керівниця Музею жіночої та гендерної історії; Віктор Козоріз, журналіст, віце-президент громадської організації «Товариство учасників руху»; Олена Ловчиновська, засновниця Благодійного фонду «Допомога військовим України».
Пан Посол Марюс Януконіс розповів учасникам дискусії про досвід Литви вступу в НАТО, модернізацію сектору безпеки, «Союз стрілків» як добровольчу організацію та резерв для збройних сил Литви, а також про допомогу Литви українській державі в цілому і військовим зокрема.
Учасники дискусії стали ініціаторами створення Регіонального Центру безпеки та євроатлантичної інтеграції в Харкові на постійній основі.
http://civilforum.com.ua/fotogalereya/photolist/?album=11884

Учасники Форуму відвідали Музей жіночої та гендерної історії та подарували музею  книгу експертів Громадської Ліги Україна-НАТО «Жінки та безпека».

Форум  відбувся за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні.