JXTC Ethos - шаблон joomla Видео

ФОРУМ УКРАЇНА – НАТО, Суми

8 грудня 2015 року в рамках Форуму Україна-НАТО Громадська Ліга Україна-НАТО за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні провела зустріч групи експертів зі студентами Української академії банківської справи «Цікаве НАТО: євроатлантична інтеграція без стереотипів». Серед експертів були Лариса Ониксимова, директор наукової бібліотеки УАБС; Сергій Джердж, к.п.н., голова Громадської Ліги Україна-НАТО; Тетяна Черненко, головний консультант відділу інформаційної безпеки Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України. Також була проведена дискусія зі студентами Сумського державного університету «Розвиток партнерства між Україною та НАТО».

Експерти відвідали Сумський регіональний безпековий центр, поспілкувалися з представниками Центру: Миколою Назаровим та Андріаною Костенко, передали літературу з безпекової тематики.

Експерти взяли участь у телепередачі «Пряма мова» на Сумській обласній державній телерадіокомпанії, а також у записі телепрограми «Реальна політика/Realpolitik» на каналі ТРК «Відікіон».