JXTC Ethos - шаблон joomla Видео

ФОРУМ УКРАЇНА - НАТО 23 листопада 2015 року, Миколаїв

23 листопада 2015 року Громадська Ліга Україна-НАТО провела Форум Україна-НАТО за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні в місті Миколаїв.

Група експертів провела відкриті зустрічі зі студентами  Миколаївського національного університету ім. Сухомлинського та Коледжу преси та телебачення.

Сергій Джердж – к.п.н., голова Громадської Ліги Україна-НАТО; Наталія Ніколаєнко – д.п.н., професор, керівник Центру прикладних соціально-політичних досліджень Північного Причорномор’я;  Віктор Гладенко – Інститут історії, політології та права; Гліб Головченко – к.пед.н., секретар Національної спілки журналістів України, радник міського голови м. Миколаєва відповідали на актуальні, гострі запитання молоді: Як НАТО бороться із тероризмом?; Чому НАТО допустило війну на Україні?; Російсько-українська війна: на чиїй стороні країни члени НАТО?; Чи може Україна стати членом НАТО при конфлікті на сході держави?; Чи дозволить Росія Україні стати членом НАТО?.

З метою поширення інформації сучасного стану відносин України з НАТО експерти взяли участь в програмі «Це Вас хвилює» на Миколаївському обласному державному телебаченні та місцевому телеканалі ТАК-TV.