JXTC Ethos - шаблон joomla Видео

Інформаційний день НАТО 5 листопада 2015 року, Житомир

Інформаційний день НАТО в Житомирі проведено 5 листопада 2015 року. Організатором виступила Громадська ліга Україна-НАТО за сприяння Центру інформації та документації НАТО в Україні.

Відбувся запис телевізійної передачі «Держава: підсумки» з ведучою Ніною Собкович за участі голови Громадської ліги Україна-НАТО, к.п.н., Сергія Джерджа щодо євроатлантичного прагнення України. Трансляцію запису здійснено у вечірньому ефірі 6 листопада 2015 року та у ранковому ефірі 8 листопада 2015 року на Житомирській ОДТРК. http://tvradiozt.com.ua/online.html

До Інформаційного дня НАТО долучились також журналісти обласного телебачення та радіо, а також місцевого інформаційного агентства «Всі Новини».

Також в рамках Інформаційного дня НАТО відбулася лекція-дискусія із вчителями історії шкіл Житомирщини в приміщенні Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (вул. Михайлівська, 15).

«Історики виховують молоде покоління, передають їм знання. Тому дуже важливо сформувати саме в істориків об’єктивне та реальне бачення тієї картини, яка сьогодні відбувається в Україні в рамках цієї російсько-української війни, і співпраці з міжнародними організаціями, зокрема з НАТО» - зауважив Сергій Джердж.

http://news.dks.com.ua/zhitomir/9153-zhitomirskim-istorikam-rozpovili-pro-informatsijnu-vijnu-ta-nato

http://www.tvradiozt.com.ua/projeck/%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%B6%D0%B0%D0%B2%D0%B0-%D0%BF%D1%96%D0%B4%D1%81%D1%83%D0%BC%D0%BA%D0%B8.html