JXTC Ethos - шаблон joomla Видео

Пост реліз Одеса

7 жовтня 2015 року відбулася конференція «Протидія інформаційній війні в Україні» в Одесі. Організатор Асоціація Атлантичного Договору (Бельгія, Брюссель) у співпраці з Управлінням громадської дипломатії НАТО та з українськими партнерами Громадська Ліга Україна-НАТО та  Український кризовий медіа центр.

Голова Громадської ліги Україна - НАТО Сергій Джердж окреслив основні теми конференції : «Це і російська пропаганда в українських ЗМІ, і особливості регіональної інформаційної війни і пропаганди, розробка стратегії протидії». До розгляду питань були залучені викладачі, журналісти, аналітики і громадські діячі.

Одеса була і залишається в зоні інформаційного ризику. Південні регіони області не залучені до українського інформаційного простору, там переважає інформаційний простір Румунії, Молдови, Придністров’я і Росії. Пропагандистська машина потужно діє в регіоні до сих пір і Одеса довірлива до цих пропагандистських міфів. Інформаційна війна в Україні почалася задовго до гібридної. Лінія фронту проходить в головах.