JXTC Ethos - шаблон joomla Видео

Сполучені Штати поставлять Україні радіолокаційні системи контр-батарейної боротьби Q36

Сполучені Штати поставлять Україні радіолокаційні системи контр-батарейної боротьби Q36. Рухливі радіолокаційні станції призначені для виявлення та відстеження пострілів артилерії та ракетних пусків противника.

Вважаю, що будь-яке посилення національної безпеки України та модернізація армії призведе до зміцнення миру в регіоні. Військові дії Росії проти України почалися завдяки нашій слабкості. Росія через «п’яту колону» і своїх агентів в силових структурах послабила Збройні Сили країни, а потім провела захоплення Криму і підтримала сепаратистів у Донбасі. Україна потребує великої кількості різних оборонних комплексів для захисту своєї території, проте ця кількість навряд чи вимірюється одиницями.

Згідно Будапештського меморандуму в 1994 році Україна відмовилася від 1240 ядерних боєголовок. У липні 2015 року Президент Петро Порошенко в інтерв’ю американській пресі висловив побажання отримати натомість від країн-гарантів української безпеки хоча б 1240 протитанкових ракетних комплексів Javelin. Це був натяк на те, що Україна багато зробила для забезпечення глобальної безпеки, позбулася ядерної зброї і створила прогнозовані умови для розвитку наступних поколінь у Європі та світі. Проте коли виникла необхідність допомогти нам, ми не бачимо навіть тіні підтримки від того масштабу, який зробила Україна.

Процес забезпечення України американськими контр-батарейними системами не повинен викликати побоювань наступу. Ми не збираємося наступати ні на Ростовську область, ні на Кубань. Ми зміцнюємо оборону своїх суверенних територій.

Сергій Джердж,
голова Громадської ліги Україна-НАТО